Project Description

POMPY CIEPŁA

Posiadamy szeroki wybór pomp ciepła powietrzne CWU i CO do różnych typów pomieszczeń.

MONTAŻ – INSTALACJA POWIETRZNE POMP CIEPŁA PIŁA

Zajmujemy się sprzedażą pomp ciepła, które są bardzo dobrej jakości oraz niskiej ceny. Produkty zapewniają nam znani i sprawdzeni producenci, którzy podejmują z nami współpracę od długiego czasu, przez co możemy nasi klienci mają zagwarantowaną wysoką jakościowo usługę z naszych pomp ciepła oraz innych produktów znajdujących się w ofercie.

Będąc firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży instalacji grzewczych i sanitarnych, w naszej ofercie znajdziesz również instalację i montaż pomp ciepła oraz profesjonalny montaż pomp ciepła oraz innych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych produktów oraz naszych usług, dlatego dbamy o każdy szczegół podczas montażu, tak aby był on jak najbardziej profesjonalny i trwały.

W dzisiejszych czasach każdy z nas stara się mieć u siebie w domu jak najwięcej użytecznych rzeczy gospodarstwa domowego, z którego może cały czas korzystać. Dobrym wyporem w ogrzaniu naszego domu czy też całego bloku mieszkalnego są pompy ciepła sklep Piła, które z całą pewnością spełnią nasze oczekiwania, jak również oczekiwania innych mieszkańców. Taka inwestycja na pewno będzie bardzo kosztowna i długotrwała, dlatego trzeba się nastawić na dodatkowe koszta z tym związane. Jeżeli całe instalacje pomp ciepła w Pile są robione na dużym obszarze, to na pewno więcej ludzi się na całą inwestycje składa. Musimy być odpowiedzialni i też w tym wszystkim pomóc w miarę naszych możliwości.

GWARANCJA JAKOŚCI

Korzystając z produktów zaufanych marek mamy pewność, że urządzenia będą służyły państwu długo i bezpiecznie. Łącząc to z naszą wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia bezproblemową i szybką instalację sprzętu otrzymujecie państwo usługi najwyższej klasy.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i profesjonalnie
  • W nasz sprzęt zaopatrujemy się u certyfikowanych producentów
  • Zapewniamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania
  • Nasz zespół składa się z wyszkolonych i doświadczonych ludzi
  • Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy użyciu nowoczesnych rozwiązań

604-873-308

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać i zamontować jak najlepsze rozwiązanie dla twojego domu

ADRES

Al. Poznańska 58, Piła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00

ADRES

Al. Poznańska 58, Pi.ła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00