Project Description

KOTŁY WĘGLOWE

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, montażem (instalacją) kotłów węglowych – pieców węglowych co stanowi fundament kompleksowej obsługi klienta.

PIECE CENTRALNEGO OGRZEWANIA NA WĘGIEL

Usługi instalacji kotłów – pieców CO na węgiel, nazywanych też kotłami węglowymi oferowanych przez nas stoją na najwyższym poziomie, a zawdzięczamy to profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze pracowników pracującym w naszej firmie. Zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że nasze usługi są wykonane profesjonalnie i w najbardziej prawidłowy sposób.

Przy budowaniu domu często radzimy się fachowców, których zadaniem jest przeprowadzić nas sprawnie przez proces powstawania domu. Jednakże jeśli fachowcy będą źle dobrani, wówczas nie ustrzeżemy się problemów i nadmiernych kosztów. Jednym z kłopotów, które mogą na nas czekać podczas budowy domu stanowi wybór odpowiedniej instalacji grzewczej do naszego domu. Oferujemy kotły – piece węglowe dostosowane w każdej mierze dla twojego domu.

Wybierając kotły (piece) i przewody grzewcze do domu zwróćmy uwagę na to jaka jest jego wielkość, jaka izolacyjność cieplna, jakie źródła surowców są dla nas dostępne najtaniej w danej okolicy oraz na kilka innych czynników. Fachowcy firmy MAT Sklep Instalacyjny są w stanie ocenić dokładnie jakie ogrzewanie będzie dla nas najbardziej korzystne oraz jak je skompletować.

GWARANCJA JAKOŚCI

Korzystając z produktów zaufanych marek mamy pewność, że urządzenia będą służyły państwu długo i bezpiecznie. Łącząc to z naszą wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia bezproblemową i szybką instalację sprzętu otrzymujecie państwo usługi najwyższej klasy.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i profesjonalnie
  • W nasz sprzęt zaopatrujemy się u certyfikowanych producentów
  • Zapewniamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania
  • Nasz zespół składa się z wyszkolonych i doświadczonych ludzi
  • Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy użyciu nowoczesnych rozwiązań

604-873-308

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać i zamontować jak najlepsze rozwiązanie dla twojego domu

ADRES

Al. Poznańska 58, Piła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00

ADRES

Al. Poznańska 58, Pi.ła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00