O FIRMIE

U nas znajdziesz wyspecjalizowaną ofertę usług dotyczących instalacji oraz serwisu urządzeń grzewczych i sanitarnych. 

MAT SKLEP INSTALACYJNY PIŁA

Profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą, montażem, instalacją oraz serwisem urządzeń grzewczych i sanitarnych. Działamy w branży od bardzo wielu lat, a urządzenia grzewcze i sanitarne to dla nas chleb powszedni. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i niskimi atrakcyjnymi cenami. Oferowane usługi są w pełni profesjonalne i trwałe, a to za sprawą wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy mają za sobą setki lub nawet tysiące wykonanych zleceń.

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż, instalacja – montaż oraz serwis pomp ciepła, kotłów(pieców) gazowych, kotłów (pieców) węglowych, kolektorów słonecznych, solarów, grzejników, bojlerów, zasobników, klimatyzacji, podgrzewaczy, instalacji podłogowych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, instalacji gazowych akcesoriów hydraulicznych i łazienkowych, kominów i wkładów kominowych oraz systemów wentylacyjnych.

Solidni i profesjonalni pracownicy oraz coraz wyższa liczba zadowolonych klientów pozwala naszej firmie rozwijać się w bardzo szybkim tempie czego efektem jest poszerzająca się atrakcyjna oferta. Zapraszamy do naszego Sklepu Instalacyjnego oraz zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na współpracę i doradztwo.

GWARANCJA JAKOŚCI

Korzystając z produktów zaufanych marek mamy pewność, że urządzenia będą służyły państwu długo i bezpiecznie. Łącząc to z naszą wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia bezproblemową i szybką instalację sprzętu otrzymujecie państwo usługi najwyższej klasy.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i profesjonalnie
  • W nasz sprzęt zaopatrujemy się u certyfikowanych producentów
  • Zapewniamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania
  • Nasz zespół składa się z wyszkolonych i doświadczonych ludzi
  • Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy użyciu nowoczesnych rozwiązań

604-873-308

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać i zamontować jak najlepsze rozwiązanie dla twojego domu

ADRES

Al. Poznańska 58, Piła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00

ADRES

Al. Poznańska 58, Pi.ła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00