KOTŁY PELLET

Są to urządzenia wyposażone w zasobnik i palnik z automatycznym system rozpalania. Wystarczy nacisnąć przycisk uruchamiający pracę urządzenia gotowe.

DLACZEGO KOCIOŁ NA PELLET?

Kupując kocioł pellet, zyskujesz w pełni bezpieczne, niemal bezobsługowe i nadzwyczaj wygodne w użytkowaniu urządzenie grzewcze. Większość modeli zaopatrzyliśmy w automatyczny system podawania paliwa, niemniej w naszej propozycji znajdziesz takie te z ręcznym zasypem. Każdy z produktów posiada dotykowy panel sterowania do wprowadzania niezbędnych ustawień komfortu grzewczego. Co ważne, pracę kotła można też kontrolować przy użyciu smartfona.

Oferowane przez nas piece C.O. na pellet mają różne wielkości, ale zachowują kompaktowe rozmiary, więc sprawdzą się w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Charakteryzują się cichą pracą, dużą niezawodnością i płynną regulacją intensywności spalania. Dzięki zainstalowanemu systemowi samo-czyszczenia, usuwanie z nich popiołu odbywa się raz na jakiś czas. Są łatwe w montażu i doskonale zastępują kotły węglowe czy olejowe. Nie ma większych problemów z ich przyłączeniem do istniejącej instalacji. Można je łączyć szeregowo w tzw. Kaskady, np. w celu ogrzania budynku o większej kubaturze lub uzyskaniu jeszcze większej niezawodności układu ogrzewania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Korzystając z produktów zaufanych marek mamy pewność, że urządzenia będą służyły państwu długo i bezpiecznie. Łącząc to z naszą wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia bezproblemową i szybką instalację sprzętu otrzymujecie państwo usługi najwyższej klasy.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i profesjonalnie
  • W nasz sprzęt zaopatrujemy się u certyfikowanych producentów
  • Zapewniamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania
  • Nasz zespół składa się z wyszkolonych i doświadczonych ludzi
  • Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy użyciu nowoczesnych rozwiązań

604-873-308

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dobrać i zamontować jak najlepsze rozwiązanie dla twojego domu

ADRES

Al. Poznańska 58, Piła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00

ADRES

Al. Poznańska 58, Pi.ła

TELEFON

(+48)604-873-308

GODZINY OTWARCIA

pn.  pt. 9.00-17.00